» přejít k obsahu, přejít k menu

Tisk: Tisk  Sledování zásilky

Důležité: Kontakt  Obchodní podmínky


razítko-online.cz | výroba razítek

Jak fungují naše razítka?Revoluce ve výrobě razítek!

Razitko-online.cz je služba pro online sazbu a objednávku razítek

Naše razítka toho umějí opravdu hodně:

Nabízíme

Na razítko vám můžeme umístit také fotku, nebo logo vaší firmy v odstínech barev, kterými bude razítko tisknout. Můžete také využít pro vaše dítě, které si může ve škole označit své sešity a jiné...

Nebaví vás se pořád někam podepisovat? Nechejte si udělat razítko s podpisem. Ušetříte si nejen ruku, ale svým kolegům, kteří potřebují váš podpis na některých dokumentech, jejichž povaha nevyžaduje vlastnoruční podpis, ušetříte také čas. Razítko s podpisem objednáte jednoduše tak, že nám zašlete poštou podepsaný papír, nebo sken přes email.

Jak to funguje

Naše razítka tisknou na papír jinak, než je tomu zvykem u klasických polymerových razítek. Naše razítko má ve spodní části fotocitlivou gumu, na kterou je přenesen požadovaný obraz nebo text osvitovou jednotkou. Nad gumou je inkoust, který se postupně nasakává do gumy a jemným stiskem se obraz přenese na papír nebo jinou tiskovou plochu. Nemusíte vyvíjet tlak na strojek. Ten se navíc nikdy nezadrhne, protože nemá vnitřní otáčecí mechanizmus.

Vpravo je ukázáno, z čeho je strojek složen.

Razítka a životní prostředí

Naše razítka jsou šetrná k životnímu prostředí. Bez chemikálií, vývojek, ustalovačů, lepidel odpadů a jiných zdrojů znečištění.